Uncategorized

Long day SPA, czyli genialny sposób na organizację wieczoru panieńskiego

Organizacja wieczoru panieńskiego wcale nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej, jeśli przyszła panna młoda raczej nie do końca jest typem imprezowiczki. Istnieje jednak bardzo ciekawy sposób na to, aby mile spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciółek, a jednocześnie- zadbać o swój wygląd zewnętrzny. Ciekawą możliwością jest organizacja imprezy typu „Long day SPA” na terenie pięknego obiektu gdzieś pod Warszawą. To doskonały pomysł na to, jak zorganizować wieczór panieński, na którym wszyscy będą się dobrze bawić.

Całodniowy pobyt w SPA jako niesamowita okazja do wypoczynku

Okres bezpośrednio przed dniem ślubu i wesela bywa czasem napiętym i bardzo stresującym. Dlatego też całodniowy pobyt w SPA wydaje się być niesamowitą okazją do tego, aby chociaż na chwilę oderwać się od przygotowań, pomyśleć o czymś innym i po prostu mile spędzić czas. Impreza tego typu może zostać zorganizowana w dowolnym dniu roboczym od poniedziałku do piątku i jest przeznaczona na wieczór panieński pod Warszawą dla minimum 5 osób. Więcej szczegółów związanych z imprezą i dostępnymi atrakcjami na terenie obiektu, który ją organizuje można znaleźć na stronie talaria.pl. Wśród całodniowych atrakcji znajdziemy między innymi:

– Możliwość korzystania do woli ze strefy wodnej. Znajdziemy tutaj jacuzzi, basen z podwodną muzyką, a także basen z przeciwprądami. Warto także zwrócić uwagę na strefę relaksu, z której rozpościera się wspaniały widok na cały ogród oraz malowniczą fontannę. Cały obiekt jest nowoczesny i posiada wszelkie udogodnienia.

– Możliwość nieograniczonego korzystania ze strefy z różnymi saunami. Między innymi jest to sauna kamienna, a także sauna infrared. Dodatkowo warto także skorzystać z parowej łaźni oraz niezwykłego domku ziołowego.

– Możliwość korzystania ze strefy cardio, gdzie można poćwiczyć. Dodatkowo także szansa na skorzystanie z zajęć fitness, które mają na celu inspirowanie nas do podejmowania aktywności fizycznej na co dzień. Dostęp obejmuje zajęcia, które akurat są zaplanowane na dany dzień.

– Dzień w hotelu obejmuje lunch oraz koktajl na powitanie, butelkę prosecco oraz paterę owoców.

– Panie, które uczestniczą w wieczorze panieńskim mogą dodatkowo korzystać z różnego rodzaju zabiegów SPA z wyjątkowym rabatem. Natomiast w ramach wydarzenia przewidziany jest auto-peeling z lodami w tureckiej łaźni parowej albo też rytuał w saunie kamiennej prowadzony przez saunamistrza.

Jakie zabiegi warto zarezerwować dodatkowo?

Chcąc w sposób w pełni profesjonalny zadbać o swój wygląd, warto skorzystać z oferty zabiegów i masaży SPA. Idealną propozycją na to, jak zorganizować wieczór panieński, będzie uczestnictwo w zabiegach o charakterze bankietowym. Są to takie zabiegi, po których skóra od razu wydaje się być dobrze odżywiona, nawilżona, wygładzona i promienna. Mogą to być różnego rodzaju maski, które oparte są o naturalne wyciągi i ekstrakty.

To, co dodatkowo pozwoli się nam zrelaksować to bogata oferta masaży. W ramach wieczoru panieńskiego najlepszą propozycją są masaże relaksacyjne, do których wykorzystuje się pięknie pachnące olejki.