motoryzacja

Premiery samochodowe 2024 – co zaoferuje swoim klientom Toyota?

2024 rok przyniesie kolejne nowości na rynku motoryzacyjnym. Będą to zarówno nowe, jak i odświeżone modele samochodów, które dostosowywane są przez producentów do aktualnych oczekiwań kierowców oraz panujących na rynku trendów. Sprawdźmy, jakie premiery samochodowe 2024 przygotowała dla swoich klientów najpopularniejsza w Polsce marka, czyli Toyota!

Premiery samochodowe 2024, czyli jest w czym wybierać!

Toyota sprzedała w 2023 roku ponad 100 tysięcy samochodów, ponownie stając się liderem polskiego rynku. Nic więc dziwnego, że wychodzi naprzeciw potrzebom swoich zaufanych klientów i oferuje wiele nowych modeli.

Wśród nich bez wątpienia prym wiedzie najnowsza odsłona legendarnego Land Cruisera, która została zbudowana na bazie platformy GA-F i posiada konstrukcję ramową o 50% sztywniejszą od poprzednika. Co więcej, auto zyskało lepsze właściwości jezdne i oferuje swoim użytkownikom silnik Diesla 2,8 l o mocy 204 KM, który współpracuje z nową automatyczną przekładnią Direct Shift (8 biegów).

Premiery samochodowe 2024 nie ominą również Toyoty Camry, która cieszy się sporym uznaniem wśród miłośników motoryzacji. Nowy model to przede wszystkim odświeżona, nowoczesna stylistyka, wysokiej klasy wnętrze oraz innowacyjne technologie. Jednak tym, na co zwrócą uwagę miłośnicy dynamicznej jazdy, jest bez wątpienia jeszcze mocniejszy niż w poprzedniku układ hybrydowy 2,5 o mocy aż 231 KM. W praktyce oznacza to przyspieszenie do „setki” w zaledwie 7,9 s.

To nie wszystko. Wśród premier samochodowych 2024 od Toyoty warto wyróżnić także:

  • rozszerzenie gamy Toyoty C-HR o nową, wydajną hybrydę Plug-in – moc 223 KM sprawia, że auto rozpędza się do 100 km/h w 7,4 s;
  • rozszerzeniu gamy Toyoty Yaris i Yaris Cross, które również otrzymają nowy napęd hybrydowy – tym razem o mocy 130 KM, imponujący zwłaszcza bardzo niskim zużyciem paliwa;
  • nowy model Toyoty GR Yaris, który dostarczy jeszcze więcej emocji i lepszych wrażeń jazdy, a to za sprawą wzrostu mocy silnika 1.6 turbo do 280 KM oraz lepszego zawieszenia.

Warto również dodać, że Toyota przygotowała niespodziankę dla właścicieli firm – na rynku zadebiutuje bowiem PROACE MAX – w wersji elektrycznej o mocy 270 KM oraz z silnikami Diesla o mocy od 120 do 180 KM.

Gdzie kupić nowe modele? W salonie samochodowym Toyoty!

Jak więc widać, premiery samochodowe 2024 od Toyoty zapewnią miłośnikom tej marki oraz nowym klientom jeszcze więcej możliwości. Znając kunszt japońskiego producenta, możemy spodziewać się kolejnych hitów sprzedażowych oraz nowych legend, które już wkrótce pojawiać się będą regularnie na polskich drogach. Gdzie kupić nowe auta Toyoty? Oferuje je dowolny salon samochodowy, w którym nie tylko wybierzesz spośród wielu dostępnych modeli, ale również zyskasz wsparcie specjalisty. Jeżeli chcesz zyskać dodatkowe informacje albo poznać więcej szczegółów dotyczących nowych samochodów japońskiej marki, odwiedź stronę internetową www.toyota-okecie.pl/.