Najlepsze hotele

Najlepsze hotele nad morzem

Od dawien dawna wczasowicze dzielą się na dwie duże grupy – zwolenników morza i zwolenników gór. Pomimo ciągle rosnącej popularności wakacji zagranicznych jest nadal grupa ludzi, która nie wyobraża sobie wakacji nigdzie indziej, jak nad naszym Bałtykiem. I dla tych oto osób przygotowaliśmy mini spis hoteli godnych polecenia w różnych nadmorskich miejscowościach. Oczywiście zapraszamy także wszystkich tych, którzy się wahają. Pogoda to nie przeszkoda! Hotele oferują obecnie tyle udogodnień, że jeśli trafi się chłodniejszy czy deszczowy dzień, nie grozi nam nuda. Sprawdźcie sami.

  • Sofitel Grand Sopot – nocleg przy samej plaży w luksusowym hotelu? Czemu nie! To jeden z najbardziej znanych w Sopocie hoteli, ale też jeden z najlepszych. Kusi nie tylko wspaniałą lokalizacją, ale także stylem, klasyką. Goście mogą liczyć nie tylko na piękne widoki z okien, ale także na możliwość skorzystania z basenu, masażu.
  • Hotel Grand Lubicz – ten kto wybiera się do Ustki powinien be wahania zdecydować się na ten wspaniały hotel, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się w nim nudzić – wolny czas mogą wykorzystać na basenie. Dzieci na pewno wpadną w wir zabawy dzięki dostępnym zabawkom, grom, konsolom w pokoju zabaw. Jest to hotel idealny dla rodzin, ale zakochane pary również przeżyją w nim romantyczne chwile. Plusem jest oczywiście też lokalizacja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość plaży.
  • Astor Hotel – znajduje się w Jastrzębiej Górze. Swoim gościom oferuje nowoczesne pokoje i apartamenty. Dania podane w Restauracji zachwycą niejedno podniebienie. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z basenu, siłowni. Nie brakuje także udogodnień i atrakcji dla dzieci. Oczywiście ważna jest lokalizacja, ale i tu nie ma się czym martwić – od morza dzieli gości hotelowych tylko 100m.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje sprawią, że czas spędzony nad morzem będzie niezapomniany. Nie trzeba się już martwić pogodą. Hotele coraz częściej oferuję dodatkowe atrakcje, z których można w razie niepogody skorzystać. Deszcz nie jest już przeszkodą do tego, aby spędzić nawet cały dzień w wodzie. Warto o tym pamiętać.