Najlepsze hotele

Najlepsze hotele dla rodzin z dziećmi

Inaczej wygląda podróżowanie samotnie, w parze, w grupie, a zupełnie inaczej z dziećmi. Teraz skupimy się chwilkę na tej ostatniej grupie. Czy podróż z dzieckiem jest ciężka? Jeśli odpowiednio się do niej przygotujemy, to nie. Oczywiście dużo zależy od tego, czy mamy spokojne dziecko, czy bardziej ruchliwe, płaczące, ale są sposoby na to, aby dziecko czymś zająć na czas trasy. Najlepsze są zabawki oraz bajki. Można usiąść z dzieckiem z tyłu – poczuje się bezpieczniej. Na pewno warto mieć wszystkie „przybory” pod ręką, aby nie musieć szukać w bagażu potrzebnych np. do przewinięcia dziecka rzeczy. Ogólnie pamiętajmy, że jazda samochodem ma zbawienny wpływ na dzieci i je uspokaja. Możliwe więc, że dziecko prześpi większą część podróży. Dlatego nie bójmy się tego kroku i spróbujmy pojechać na wakacje z dzieckiem. Bardziej skupmy się na szukaniu odpowiedniego hotelu.

Gdzie szukać hotelu dla rodzin z dziećmi?

Aktualnie dużo wczasowiczów szuka odpowiedniego lokum na wakacje w Internecie. I dobrze – obecnie jest dużo portali, które są swego rodzaju skupiskiem hoteli wraz z ich opisami, zdjęciami, recenzjami. To bardzo pomocne, bo wiemy jaki hotel rezerwujemy, czego możemy się spodziewać. Widzimy wnętrza, znamy oferowane udogodnienia, również te dla dzieci. Na portalach często można filtrować wyniki. Jest możliwość zaznaczenia wakacji dzieckiem, a system pokazuje nam hotele dobre dla rodzin.

A oto kilka naszych propozycji:

  • Dolina Charlotty – Hotel Przyjazny Dzieciom – najmłodsi mogą liczyć na moc atrakcji, zarówno w samym hotelu, jak i w okolicy. Udogodnienia dla rodziców, jeśli chodzi o opiekę nad maluszkami, to między innymi dostępność wanienki do mycia, podgrzewacza do butelek, łóżeczka, krzesełka dziecięcego do karmienia. W strefie Wellness zaś brodzik, zabawki.
  • ParkHotel Łysoń – to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają parki rozrywki. Hotel mieści się w Inwałdzie w okolicy między innymi Parku Miniatur, Parku Dinozaurów. W samym hotelu też czeka rodziców wiele udogodnień, chociażby przewijaki, maty antypoślizgowe, wanienki, plastikowe sztućce, pojemniki na pieluchy, podgrzewacze do butelek, dodatkowe koce, poduszki. Dzieci mogą spędzać czas na placu zabaw, jak i w środku – w kąciku zabaw.
  • Warmia Park – to hotel przyjazny rodzinie na Mazurach. Najmłodsi traktowani są szczególnie, a obsługa dba o to, aby czuli się oni w obiekcie komfortowo i bezpiecznie. Dzieci do lat 4 nocują za darmo, dla dzieci do 12 roku życia przewidziane są rabaty. Rodzice mogą liczyć na dodatkowe koce, łóżeczko, wanienkę. W Restauracji przewidziane jest także menu dla dzieci.