Planowanie podróży

Gdzie szukać tanich biletów lotniczych?

Jak to dobrze, że mamy Internet. Jeśli chodzi o wyszukiwanie tanich biletów lotniczych – jest niezastąpiony. Bo jak inaczej można by było łapać świetne okazje? Trochę ciężko. A tak, wystarczy odrobina wiedzy, trochę wolnego czasu, szczęścia i można w atrakcyjnych cenach zwiedzić praktycznie cały świat. Dzięki temu, że mamy lotniska m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu – podróżowanie jest jeszcze prostsze. Szukając tanich biletów można ukierunkować się na wylot z konkretnego miasta, a to już duża wygoda.

  1. fly4free.pl – to strona, na której różnorodność ofert, kierunków podróży jest naprawdę oszałamiająca. Dużo ciekawych możliwości znajdą osoby, których interesuje nie tylko tani lot, ale także możliwość od razu zarezerwowania noclegu w atrakcyjnej cenie. Wybierając daną ofertę mamy więc komplet i nie trzeba się stresować oddzielnym szukaniem i rezerwowaniem pokoju. Chcąc złapać coś naprawdę wspaniałego trzeba wchodzić na stronę każdego dnia – najlepsze oferty wyprzedawane są nawet w ciągu kilku godzin.
  2. tanie-loty.com.pl – na tej stronie również można znaleźć ciekawą ofertę. Wybór ogromny – weekend w Wenecji, Rzymie, Turcji, tydzień na Majorce i wiele wiele innych. Oprócz lotu widzimy podpowiedzi związane z lokum, a nawet wynajęciem samochodu. Także znowu plus dla tych, którzy chcą zarezerwować wszystko od razu.
  3. wakacyjnipiraci.pl – bardzo fajny portal, na którym również można złapać ciekawą i tanią ofertę podróży. Kierunki różnorodne zarówno jeśli chodzi o dłuższe wakacje, jak i weekendowy pobyt.

Warto pamiętać o limitach bagażowych. Często szybkie okazje związane z tanimi lotami na kilka dni wiążą się z możliwością zabrania tylko bagażu odręcznego. Dlatego zawsze należy to sprawdzać. Przy wybranych ofertach powinny widnieć od razu informacje dotyczące właśnie warunków podróży, związane także z bagażem. Jednak pamiętajcie, że na weekendowy wypad wystarczy nam dosłownie kilka rzeczy. Cały urok tkwi w spontaniczności.