Uncategorized

Jak wybrać hotel na konferencję pod Warszawą?

Planujesz konferencję biznesową lub wyjazd integracyjny dla swojej firmy? Zadbaj, żeby wszystko było na jak najlepszym poziomie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni hotel na konferencję w okolicach Warszawy. 

Dobra lokalizacja i wygodny dojazd

Wybierz miejsce, do którego łatwo dojechać. Najlepiej, żeby hotel na konferencję znajdował się w okolicach Warszawy (maksymalnie 50 kilometrów) lub żeby można było do niego dojechać drogą ekspresową lub autostradą. Czy hotel na konferencję pod Warszawą będzie zawsze najlepszym wyborem? Tak, jeśli większość gości pochodzi z Warszawy i okolic i jeśli zależy Ci na szybkim dojeździe. Ponadto Warszawa jest dobrze skomunikowana z resztą kraju i tu znajduje się największy w Polsce port lotniczy Okęcie. Jeśli natomiast uczestnicy są z różnych stron Polski, a w dodatku dysponują własnymi samochodami,  wybierz dowolną lokalizację, najwygodniejszą dla Ciebie.  

Przyjazne otoczenie

Miejsce, w którym organizujesz wydarzenie, świadczy o statusie Twojej firmy. To działanie wizerunkowe, więc nie warto oszczędzać. Dobry hotel dodaje prestiżu całemu wydarzeniu. Zadbaj, żeby otoczenie było ładne i sprzyjało przyswajaniu wiedzy. 

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna musi pomieścić wszystkich uczestników. Powinna być klimatyzowana, aby podczas wystąpień nie było duszno. Dobrze, aby była solidnie wywietrzona przed wydarzeniem. Gdy rezerwujesz hotel na konferencję, szczegółowo wypytaj o wyposażenie sali. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę rzeczy, które mogą Ci się przydać. Wykorzystaj ją podczas organizowania, żeby o niczym nie zapomnieć. Hotel na konferencję możesz wynająć na stronie https://www.talaria.pl/konferencje

Lista rzeczy, które mogą się przydać

Oto rzeczy, które, jako organizator, powinieneś zapewnić:

  • rzutnik i projektor,
  • mikrofon,
  • flipchart i odpowiednie mazaki,
  • identyfikatory-wizytówki z nazwiskami (na smyczy lub przypinane na agrafkę do marynarki)
  • tablicę z programem wydarzenia i informacjami organizacyjnymi.

 

Warto przygotować także materiały promocyjne, np.:

  • ulotki z programem,
  • notatniki,
  • długopisy.

 

Sekretny składnik każdego udanego spotkania

Zdarza się, że organizując konferencję lub wyjazd integracyjny, tak bardzo skupiamy się na programie, że zapominamy o podstawowych potrzebach uczestników.  Możesz przygotować świetny program, ale uczestnicy spotkania wrócą do domu źli i niezadowoleni, jeśli… będą głodni. Aby przyswajać dobrze wiedzę i utrzymać koncentrację, musimy dbać o żołądki. Wybierając hotel na konferencje pod Warszawą, zwróć uwagę na menu. Pamiętaj o przerwach na kawę ze słodkim poczęstunkiem.