Uncategorized

Czy wynajem biura w centrum to dobry pomysł? Rynek nieruchomości komercyjnych w Krakowie

Niegdyś stolica polskich królów, dzisiaj miejsce rozwoju korporacji i międzynarodowych biznesów – Kraków. Zasobność tego miasta w powierzchnie biurowe jest jedna z najlepszych w Polsce.  

Rynek biurowy odczuł skutki pandemii, co przełożyło się między innymi na mniejsze zainteresowanie wynajmem biura w centrum. 

Kraków należy do tego obszaru Polski, w których powierzchnia biurowa jest najbardziej ekskluzywna. Wynajęcie biura blisko centrum może być bardzo ekscytujące, a Krakowskie widoki, które ukażą się naszym oczom w budynku, będą zapierać dech w piersiach. 

Największe atuty biura w centrum miasta

Każdy biznes musi mieć własną strategię zarządzaniem nieruchomością biurową. W ten sposób może dostosować wybór biura do profilu działalności oraz ewentualnych preferencji zatrudnionych w niej ludzi. Wynajem biur w mieście takim jak Kraków, szczególnie w centrum, niesie za sobą szereg korzyści. Między innymi:

  • Pośród biur można znaleźć szereg udogodnień; restauracje, sklepy, apteki itp.
  • Centrum ma bardzo dużo połączeń komunikacyjnych i łatwo się do niego dostać z każdej dzielnicy
  • Budynki w centrum Krakowa są nowoczesne i bezpieczne
  • Centrum miasta stanowi idealne miejsce do spotkań biznesowych
  • Posiadanie biurowca w centrum zapewnia firmie dodatkowy prestiż

Biura na wynajem – Herbewo

 Herbewo oferuje korzystne warunki dzierżawy lokali oraz atrakcyjne ceny. W ofercie swoich biur w centrum firma ma piękne biuro w odremontowanej kamienicy przy ulicy Basztowej na Starym Mieście. Dodatkowo w ofercie biur znajdują się budynki w wysokim standardzie przy ulicy: Karmelickiej, Kremerowskiej, Słowackiego. Wszystkie znajdują się około pięciu minut drogi pieszo od ścisłego centrum.

Biura są klimatyzowane oraz nowocześnie wewnątrz lokalu. Atrakcyjności dodaje im także to, że niektóre z nich mają długą historię. Przykładowo lokal biurowy przy ulicy Karmelickiej 27 został zaprojektowany w 1880 roku przez Hrabiego Filipa Pokutyńskiego. Natomiast w budynku przy alei Słowackiego 64 udogodnieniem dla pracowników są trzypoziomowe, zielone tarasy (ponad 400 m2), ozdobione kompozycjami roślin trwałych i sezonowych.    

Herbewo to firma, która oprócz jakości gwarantuje konkurencyjne ceny najmu w jednym z najdroższych miast w Polsce. Wynajmując biuro od firmy Herbewo dostaje się odpowiedni lokal, w którym pracownicy będą czuli się dobrze, co niewątpliwie przełoży się na wyniki ich pracy.

Biura w centrum Krakowa, szczególnie w zabytkowych, historycznych kamienicach, będą doskonałą wizytówką dla firmy, która będzie prowadziła w nich działalność. Kojarzą się z solidnością, a jednocześnie przywiązaniem do tradycji. Któż nie zechciałby odwiedzić Krakowa — nawet w celach służbowych?