Planowanie podróży

Nocujemy na Podkarpaciu – ale gdzie?

Podkarpacie staje się takim rejonem Polski, który jest coraz chętniej nawiedzany przez turystów. Warto wziąć pod uwagę, że przyciąga on turystów z wielu względów. Po pierwsze- jest to teren znacznie mniej komercyjny od takich miejsc jak kurorty nad Bałtykiem, Zakopane czy Kraków. Kolejną zaletą jest fakt, że jest to teren po części górski, który zachęca do pieszych i rowerowych wypraw. Kolejną zaletą jest wiele pięknych miast i miasteczek, jakie się tutaj znajdują, ze szczególnym uwzględnieniem Rzeszowa, Krosna czy Sanoka. Dodatkowo, jest to teren bardzo ciekawy historycznie, głównie ze względu na stare, opuszczone cerkwie oraz tereny, które kiedyś były zamieszkane i w których toczyło się życie, a które obecnie całkowicie zniknęły z mapy. Wiele osób określa te miejsca jako magiczne, a wiele innych- chce móc przekonać się o tym na własnej skórze. Warto też zauważyć, że w tym rejonie znajdziemy ciekawe ośrodki wypoczynkowe, które sprawdzą się także jako miejsce do odnowy biologicznej, a także do skorzystania z zabiegów SPA.

 

Weekend odnowy biologicznej na Podkarpaciu- jaki ośrodek wybrać?

 

Z pewnością warto wziąć pod uwagę jeden z popularniejszych ośrodków w tej lokalizacji jakim jest GRAND Chotowa Hotel*** SPA & Resort. Przede wszystkim powinniśmy docenić miejsce jego położenia, pośród lasów dębowo- sosnowych, które umożliwiają aktywny wypoczynek poprzez możliwość urządzania wycieczek pieszych oraz rowerowych. Do ośrodka przylega też zalew, gdzie można spróbować swoich sił w różnego rodzaju sportach wodnych, a który dodatkowo sprawia, że okolica jest jeszcze bardziej malownicza. W ramach zaplecza SPA możemy mieć dostęp do tak zwanej strefy mokrej, a więc do sporej wielkości basenu, gdzie możemy pływać rekreacyjnie lub też przeprowadzić regularny trening na torze sportowym. To także możliwość relaksu w jacuzzi oraz trzy sauny do wyboru.

Oprócz tych atrakcji, mamy też do dyspozycji całą listę zabiegów pielęgnacyjnych, a także gabinet kosmetyczny. Dodatkowo, czeka nas tutaj bogaty wybór różnego rodzaju masaży, które pomagają w rekreacji, doskonale zwalczają stres i są wprost idealnym sposobem na to, aby odreagować po ciężkich tygodniu pracy. Dlatego też, ośrodek ten będzie wprost idealny na weekend w SPA na Podkarpaciu. Nie musimy planować żadnych wycieczek, nie musimy dużo chodzić ani też narzucać sobie zbyt dużego tempa wycieczki- możemy tutaj przyjechać po prostu po to, aby odpocząć, dobrze zjeść, pooglądać wspaniałe i malownicze krajobrazy, a przede wszystkim- zadbać o swoją urodę i o swój wygląd zewnętrzny w renomowanych gabinetach, w których pracują osoby doświadczone.