Najlepsze hotele

Najlepsze hotele dla par

Każdy wczasowicz zwraca uwagę na lokalizację hotelu, oferowane udogodnienia, standard. Jednakże specyficzną grupę stanowią pary – zakochani, którzy chcą spędzić wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu. Czy można stwierdzić, że istnieją hotele ukierunkowane na przyjazd par? Że są to hotele „romantyczne”? Otóż tak! Istnieją hotele, które nie tylko swoim wnętrzem, ale także otoczeniem sprawiają, że miłosna aura unosi się w powietrzu. A oferta? Też nie może być typowa. Pobyty dedykowane parom nie tylko w walentynki to coś już coraz częściej spotykanego. Bardzo miłym akcentem jest zaoferowanie parom na przykład specjalnego menu, wspólnego pakietu do strefy SPA & Wellness.

Czy są w naszym kraju hotele, które wybierają zakochane pary? Oczywiście, że tak. Oto kilka z nich. Otwarte oczywiście nie tylko dla par, ale swoim wystrojem, lokalizacją zachęcające do spędzenia romantycznego czasu.

  1. Pałac Zegrzyński – otoczony malowniczym parkiem znajduje się niedaleko Warszawy. W takim otoczeniu, podobnie jak w klasycznych i nowoczesnych jednocześnie pokojach można odpocząć, oderwać się od codzienności. To również idealne miejsce na zaręczyny albo ślub.
  2. Złoty Groń – to hotel, który warto odwiedzić wybierając się w Beskidy, a dokładnie do Istebnej. Czy jest coś romantyczniejszego niż wieczór przy kominku, wino, gdy za pada oknem śnieg? Dla zakochanych hotel oferuje specjalny pakiet pobytowy, w który wlicza się między innymi romantyczna kolacja, masaże, możliwość korzystania z saunarium. Brzmi romantycznie, nieprawdaż?
  3. Hotel Haffner – fantastyczny, czterogwiazdkowy hotel w Sopocie, czyli dla odmiany dla tych, którzy wolę nasz Bałtyk. Bliskość plaży, pobliskich atrakcji i oczywiście sam hotel, który oferuje swoim gościom oprócz pokoi także apartamenty. Idealnie na romantyczny pobyt we dwoje? Czemu nie! Wysoki standard hotelu, strefa relaksu do dyspozycji gości – to brzmi świetnie, tym bardziej, że hotel przewiduje pakiety dla dwojga. Warto więc skorzystać i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami.